Podrobnosti

Proč nám škola nedala ani trochu finanční gramotnosti?  Nebude to tím, že na tom stát nemá žádný zájem?  

Hra Cashlow 101® vás naučí formou zábavné hry, jak správně zacházet s penězi. Učí vás, jak se stát finančně nezávislejšími a bohatšími. Důsledky svého rozhodnutí vidíte ihned ve své herní ekonomické bilanci.

Hra Cashlow 101® poskytne současně vám i vašim dětem výbornou zábavu. I desetileté dítě zde pochopí pojmy jako příjmy, výdaje, rozvaha, výsledovka, špatný dluh, dobrý dluh, aktiva pasiva , hypotéka apod. Po zažití všech zásad můžete získaný nadhled postupně aplikovat do svých reálných podmínek v rodině či firmě.

V tuto chvíli se vám otevřou oči a vy pochopíte. Uvidíte, co byste museli udělat, abyste se dostali z tzv. krysího závodu, ve kterém se nachází přes 90% lidí. (Vzpomeňte na bílou myšku v laboratoři, která běží v kole a přitom se nepohne kupředu ani o milimetr).

 

 Ve světě neexistuje jiná hra, která by vás tak snadným způsobem naučila zacházet se svými penězi.

A kdo je váš „učitel“? Robert Kiyosaki,( richdad.com ) američan japonského  původu, kterému říkají učitel milionářů. On sám získal osobním přičiněním majetek za 1 miliardu dolarů.
Tuto unikátní hru vlastní na celém světě přes 300 000 lidí a vy se můžete stát dalšími.

Na této hře se mohou učit  všichni. Od rodin s dětmi až např. po bankéře (vydělat peníze je něco jiného, než zajistit aby pracovaly pro vás).

A porovnání se známou hrou Monopoly®?
1. února 2004
Monopoly uvolňují místo ( The New York Times představuje Cashflow 101®)

Co hra obsahuje?
Zpět

 

 

   home